Zo maak je een stijlvolle elevator pitch!

Beste styliste,

Speciaal voor jou  hebben wij een oefening gemaakt die je stapsgewijs helpt bij het uitwerken van je elevator pitch of marketingboodschap. Nooit meer hakkelend vertellen dat je “iets doet met kleur, kleding en imago” maar juist in een korte en duidelijke tekst helder weergeven voor wie jij er bent en welk probleem jij oplost!

Het schrijven van je marketingboodschap is tevens een onderdeel van het 6 maanden programma van de Business School. Wil jij als stylist een goede start maken met je bedrijf zodat je gevonden wordt door je doelgroep en succesvol wordt? Wij begeleiden je een half jaar lang met onze Business School!

Wij wensen je heel veel succes met het schrijven én vertellen van je stijlvolle marketingboodschap!

 

 


Na het invullen van je e-mailadres ontvang je maximaal 12 x per jaar e-mails van ons met tips en informatie die jou verder helpen!

 

kleur kleding en imago Zuid Holland

Vertel in een paar seconden wat je doet zodat ze aan je lippen hangen!